Skip to main content
Main
DiBO JMB-MG+
MAAK KENNIS MET HET NIEUWE TIJDPERK.. REINIGEN MET CNG-GAS!
Main
DiBO JMB-MG+
MAAK KENNIS MET HET NIEUWE TIJDPERK.. REINIGEN MET CNG-GAS!

Groen én krachtig reinigen met de JMB-MG+ Hogedruktrailer

De DiBO JMB-MG+ is een hogedrukreiniger die volledig functioneert op CNG-gas. De trailer beschikt over een Kubota watergekoelde motor op CNG-Gas met CAN BUS gestuurde ECU, welke onder controle van de DiBO-sturing alle motorparameters nauwkeurig beheert. Deze motor is ook voorzien van een warmterecuperatiesysteem waarmee het reinigingswater in de tank gedeeltelijk wordt voorverwarmd.

DiBO JMB-MG+ zijaanzicht gesloten-4050

Samen werken aan een beter milieu #CleanGREEN!

Deze milieuvriendelijke brander functioneert op CNG-gas, waardoor je brandstofkosten lager zijn en je een hoger rendement behaalt. Bovendien zorgt de BLUE GreenBoiler voor een zeer gunstige CO2-uitstoot.

Always a step ahead

logo_DiBO-2

Autonomie

Door de ontwikkelingen is het mogelijk om met de JMB-MG+ één gehele werkdag op één tank CNG-gas door te werken.

Maak 't verschil

De mobiele JMB-MG+ kan door twee personen gelijkertijd bestuurd worden, zonder druk te verliezen.

Gebruiksvriendelijk

De JMB-MG+ is eenvoudig en veilig te besturen door het geoptimaliseerde en bekende bedieningssysteem van DiBO.

JMB-MG+ bediening close up-4059

Offerte en/of Gratis Demo Aanvragen

Vragen? Wij staan u graag te woord.

Persoonlijk advies & Ondersteuning

Maak kennis met het nieuwe tijdperk.. Reiniging met CNG-gas.

De DiBO JMB-MG+ in levende wijze in actie zien? Plan een gratis demo met ons in en wij komen langs om een stukje van uw domein te reinigen of bij ons bedrijfspand.  

Meer weten over onze producten & services?

let’s talk

📣 Wij zijn gesloten:
23-12-2025 t/m 04-01-2026